KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539322
nr 1553 9322
Rauf Alazan (1931), Turkiet, Komposition. Signerad, oramad. Olja på duk, 65x92 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:17:16
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr